ЕАРБ - ОФИЦИАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР ФОРУМА

Учасники

Фамилия Имя Компания
Abdalla Ahmed SESTEMA LLC
Ali Bulut Evrotrade
Berestian Anna British-Ukrainian Chamber of Commerce
Clenciu Stefan Maersk Ukraine
Dimchev Viktor JSC PRIDUNAYSKIY
Dimchoglo Yurii Одеська обласна рада
Dimitrova Nataliya Bolgrad winemaking Plant
Ditlevsen Kasper KPMG
Dzhoy Alla Сільськогосподарський виробничий кооператив ”Дружба народів”
Filipchyk Valentyn General Consulate of the Republic of Belarus in Odessa
Fomina Julia Porsche Finance Group
Franchuk Maxim TIS
Hadzhiu Sergiy Ренійський торговельний порт
Hermann Cedric EUROP LLC
Ilko Oleksandr Одеська обласна державна адміцністрація Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв’язку
Mumladze Anzor Сільськогосподарський виробничий кооператив ”Дружба народів”
Muradyan Georgi Consulate General of the Republic of Armenia in Odessa
Nesterenko Anna Одеська регіональна торгово-промислова палата
Otis Roger Energy Solutions
Pankratov Dmytro Royal Norwegian Embassy
Riabenka Tatiana Energy Solutions
Rudko Anatoliy INGO Ukraine
Sabluk Vitaliy Ministry of Agrarian Policy and Food of Ukraine
Samsonova Viktoriya KPMG
Sears David Energy Solutions
Serda Sergiy Niva
Shmulevych Vitaliy OJSC ”Pischevyk”
Stankov Sergiy ALD Automotive Ukraine
STAVNITSER Andrey Honorary Consulate of Republic of Austria in Odessa
Tianyu Wu Генеральное консульство КНР в Одессе
Toms Bate British-Ukrainian Chamber of Commerce
Vakulchik Ekaterina EUROP LLC
Velychko Yurii JSC ”Viktoria”
Yilmaz Сetin Генеральне консульство Турецької Республіки в Одесі
Yunlong Cao Генеральное консульство КНР в Одессе
Zakharia Gregoriy Moldovian Society for Friendship and Cultural Relations with Foreign Countries
Ziogas Dimitrios Генеральное консульство Греции в Одессе
Аерапетян Абрам ТОВ “Інтерком”
Айрапетян Абраам ТОВ ”Интер – ком”
Алеев Руслан НПП ”НИВА” ООО
Аппельханс Александр Germedtech
Артеменко Анатолій Любашівська районна державна адміністраці
Афанасьева Тамила Фонд развития и поддержки предпринимательства
Бабалик Євген ТОВ ”Ново-Вільшанка”
Бабий Олег Юридическая фирма ”Юнайтед Лоерс Ассоциейшн”
Бабич Виталий SAB – group
Бакума Анатолій Петрівський державний аграрний технікум
Баланюк Андрій ПІІ ”Тебодін Україна”
Балаян Наталья “Агросфера”
Балинський Олександр Балтська районна державна адміністрація
Баліка Олег Регіональний Фонд Підтримки Підприємництва в Одеській області
Баранов Олександр Біляївська районна державна адміністрація
Бахматюк Олег ПАКОВ ”Укрлендфармінг”
Березанский Игорь ADEPT GROUP
Берестенко Владислав Группа морских терминалов ТИС
Бєдний Олександр Комінтернівська районна державна адміністрація
Блюмберг Владислав Агро-Юг
Блюмберг Михаил Агро-Юг
Буда Рашид ГПК Украина
Буняков Александр Бюро регионального развития
Валерійович Олександр Теклайн ЧП
Великая Ольга SDM Partners
Вершило Олег Татарбунарська районна державна адміністрація
Вовченко Ольга Біляївська районна державна адміністрація
Войниченко Валентин Global Ocean Link
Войчишен Олександр Товариство з обмеженою відповідальністю ”ФАЙЕР ТРЕЙД”
Волошин Іван Савранська районна державна адміністрація
Ганзенко Сергій ТОВ «Трісмегіст»
Гладун Олег Роздільнянська районна державна адміністрація
Голов Сергій Управління агропромислвого розвитку Ізмаїльської районної державної адміністрації
Головченко Роман Ernst and Young
Головченко Володимир Балтська районна державна адміністрація
Голубєв Сергій ДП ”Агентство регіонального розвитку” ОООР
Гончаров Дмитро Міністерство інфраструктури України
Горина Екатерина Global Ocean Link
Григорчук Віктор Котовська районна державна адміністрація
Гриценко Сергей ДП ”ЗЕРНО УКРАЇНИ”
Грищенко Борис Миколаївська районна державна адміністрація Одеської області
Грищук Ігор Державне підприємство ”Куліндорівський комбінат хлібопродуктів” державного агентства резерву України
Грищук Игорь ДП «Куліндоровський комбінат хлібопродуктів»
Губерник Аркадій Одеська обласна рада
Дибров Анатолий Общество ”Знание и умение”
Димчук Александр СП «Вітмарк-Україна»
Добрєв Дмитро Управління агропромислвого розвитку Ізмаїльської районної державної адміністрації
Дроган Оксана энерго продукт ЛТД
Друмов Іван Ананьївська районна державна адміністрація
Думік Надія Одеська обласна рада
Загорянський Володимир ПСП “Феррера”
Закс Владимир Одесское региональное отделение инновационной палаты Украины
Злий Іван СТОВ ”ІВА”
Змейкова Наталья ANCOR
Иванов Геннадий Фаетон Интернэшнл
Іванов Віталій Великомихайлівська районна державна адміністрація
Іванов Олександр Комінтернівська районна державна адміністрація
Іванова Ліліана Одеська обласна рада
Іванова Маргарита Ренійська районна державна адміністрація
Ігнат Лариса Болградська районна державна адміністрація
Ільченко Сергій Комінтернівська районна державна адміністрація
Каражеков Іван Болградська районна державна адміністрація
Каратнюк Анастасія Одесский национальный экономический университет
Кардівара Анатолій Ананьївська районна державна адміністрація
Карпушин Константин КПМГ Україна
Кердівара Анатолій ДП ”Украгросоюз”
Кереджі Думітру Генеральне консульство Румунії в Одесі
Киливник Володимир ПП ”БЕСТ КОМПЛІТ”
Князєв Юрій ТОВ ”Олсідз Блек Сі”
Ковбель Юрій ТОВ ”Болградський сироробний завод”
Ковток Галина ПАКОВ ”Укрлендфармінг”
Кодруль Сергей ИНГО Украина
Козаченко Володимир Миколаївська районна державна адміністрація Одеської області
Козьма Григорій НВП ”ЕКОНАД”
Козьма Василь Тарутинська районна державна адміністрація
Колесніков Василь Великомихайлівська районна державна адміністрація
Колесов Александр Бюро регионального развития
Колібаба Надія Миколаївська районна державна адміністрація
Коломієць Володимир ТОВ ”Верф”
Корсиков Дмитрий Торговый Дом ”Хлебная Гавань”
Кравець Олександр Одеська обласна рада
Красноштанов Максим ПІІ ”Тебодін Україна”
Кривенко Сергій Комінтернівська районна державна адміністрація
Крутякова Валентина ІТІ ”Біотехніка” НААН України
Куруч Віталій Болградська районна державна адміністрація
Кучанский Александр Baker Tilly
Кюссе Іван Тарутинська районна державна адміністрація
Лавренюк Людмила Комінтернівська районна державна адміністрація
Лавринович Максим Лавринович и партнеры
Левчук Ліда ІТІ ”Біотехніка” НААН України
Левчук Лідія Приватне підприємство ”Агро-Адмірал”
Лимаренко Дмитрий Видавничий Дім “Україна Бізнес “
Липтуга Иван PLASKE
Лицевич Олександр Іванівська районна державна адміністрація
Локайчук Валерий Юпф ”Коммерсант”
Локайчук Елена Юпф ”Коммерсант”
Лукьянчук Иван ADEPT GROUP
Ляшенко Станіслав ПАТ ”МАРФІН БАНК”
Маєвський Віктор Котовська районна державна адміністрація
Малога Надія ПАТ ”МАРФІН БАНК”
Малухина Алла Мастерская экономики Малухиной
Марланг Вячеслав Іванівська районна державна адміністрація
Маслов Юрій Постійна комісія Одеської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності
Матієнко Наталья Білгород-Дністровська районна державна адміністрація
Мельниченко Марія KGP Greenhouses
Мельцер Валентин Профессор
Миронов Александр Райффайзен Банк Аваль
Михайлова Валентина ИАЦ ”Транспорт Черного моря”
Мірошниченко Іван ПАКОВ ”Укрлендфармінг”
Морозова Катерина Европейская Бизнес Ассоциация
Муконин Александр Юридическая фирма ”Юнайтед Лоерс Ассоциейшн”
Муравенко Антон Бюро регионального развития
Назаренко Віктор Комінтернівська районна державна адміністрація
Непран Михаил ТПП Украины
Нерсесян Гагик Baker Tilly
Нечипорук Олександр Балтська районна державна адміністрація
Ніколаєв Сергій Управління агропромислвого розвитку Ізмаїльської районної державної адміністрації
Обухин Николай ФХ ”Обухин”
Обухін Микола ФГ “Обухін”
Овчар Ілона Одеський національний економічний університет
Одинцов Владимир ООО ”АВАНТАЖ”
Олексій Тугаєв Публічне акціонерне товариство ”Креді Агріколь Банк”
Олійник Євген Татарбунарська районна державна адміністрація
Павлух Сергій Філія ПАТ ”ДПЗКУ” ”Кремидівський ХПП”
Папа Олександр Тарутинська районна державна адміністрація
Папикян Ерванд Контейнер Сервис ЛТД
Пейчева Сніжана Громадська організація «Одеський регіональний центр соціально-економічного моніторингу та правової інформації «АЛЬТЕРНАТИВА»
Пересипко Світлана Білгород-Дністровська районна державна адміністрація
Петрище Вячеслав Allseeds SA
Плєвє Олександр ТОВ ”СОК ТРЕЙД”
Пономаренко Олег ДП ”ДГ ім. О.В. Суворова”
Попазов Вадим Бюро регионального развития
Портной Сергей DLA Piper
Приходько Сергій ТОВ ”Хлібна гавань” термінал
Протасов Станіслав НВП ”ЕКОНАД”
Радзілевіч Олександр Балтська районна державна адміністрація
Рогачко Станислав Общество ”Знание и умение”
Розумний Сергій Головне управління юстиції у Харківській області
Романенко Ігор Роздільнянська райдержадміністрація
Романішин Олександр Ernst and Young
Романюк Василій ДП ”ЗЕРНО УКРАЇНИ”
Рудников Николай Біляївська районна державна адміністрація
Русанова Ірина Одеська обласна рада
Рыбаков Константин КПМГ Україна
Савченко Надежда People
Садовий Євген ПАКОВ ”Укрлендфармінг”
Сакали Сергій Болградська районна державна адміністрація
Сакара Андрій Котовська районна державна адміністрація
Самсонова Виктория КПМГ Україна
Сапожніков Микола Одеська обласна організація роботодавців
Світлична Олена ТОВ ПОРТІНВЕСТ
Святко Сергей Укрлендфарминг
Селютин Андрей Arzinger
Семеніхін Михайло Біляївська районна державна адміністрація
Семенова Лілія ПАТ ”МАРФІН БАНК”
Сербін Вячеслав Ананьївська районна державна адміністрація
Серебрянников Иван ЧП ”Корм-Сервис”
Серков Владимир Торговый Дом ”Хлебная Гавань”
Сидоренко Людмила ТОВ ”Біо прогрес”
Сімуткіна Ольга ТОВ ”Хлібна гавань” термінал
Скоробогатов Артём Международная юридическая служба Interlegal
Скуртул Сергій Котовська районна державна адміністрація
Смединський Вiктор Теклайн ЧП
Смоквін Микола ОДА, Департамент АПР
Смоквіна Анжела КУ”Одеська обласна сільськогосподарська виставка”
Солов`йов Елізабет Посольство Держави Ізраїль в Україні
Ставніцер Андрей ТІС Група морських терміналів
Станкевич Дмитрий ОГА
Степанова Зоя ТОВ ”СОК ТРЕЙД”
Стець Руслан Любашівська районна державна адміністраці
Стрелец Олег ООО Лимко Логистикс
Строя Сергей SAB – group
Суворов Микола Асоціація приватних інвесторів України
Талах Владислав ООО ”Дельта Вилмар СНГ”
Ташкаева Эльвира Европейская Бизнес Ассоциация
Тер Олег ТОВ ”Агрофірма Шабо”
Тетью Андрій ТМ ”Гурман”
Тінкован Олександр Котовська районна державна адміністрація
Ткаченко Олексій Савранська районна державна адміністрація
Ткачук Анатолій Фізична особа підприємець ”Ткачук -Агросвет”
Тодорашко Валентина Фрунзівська районна державна адміністрація
Топчій Юрій Миколаївська районна державна адміністрація Одеської області
Трачук Геннадий ЧП Корпорация Интерконсалт
Трофінчук Юрій Публічне акціонерне товариство ”Креді Агріколь Банк”
Упалюк Віктор ТОВ ”Адамівка”
Ухань Вадим ABB
Федоренко Андрей Консалтинговая компания ”Socium”
Федоренко Віталій ТОВ фірма ”Каспер”
Федоров Віталій ТОВ ”БОРІВАЖ”
Федосєєв Сергій ТОВ ”БУДАІНВЕСТ”
Філатов Кирило НВП ”ЕКОНАД”
Хлицов Петро Одеська обласна рада
Царенко Анатолій Міністерство інфраструктури України
Чернега Михайло СК ”Шаболат”
Чоботар Владимир Бюро регионального развития
Чугаєв Андрій ТОВ ”Електросервіс-Південь”
Чумаченко Юрий Экспо-Юг-Сервис
Шабатура Юрій ТОВ ”Ліга-50”
Шалова Наталія ІТІ ”Біотехніка” НААН України
Шелепов Владимир Фонд развития и поддержки предпринимательства
Шимбарьов  Юрій Любашівська районна державна адміністраці
Шихалієва Альона Комінтернівська районна державна адміністрація
Шідо Золтан ТОВ ”БУДАІНВЕСТ”
Ященко Олег Публічне акціонерне товариство ”Креді Агріколь Банк”

TRANSLATER

ФРАНШИЗЫ

ПАРТНЕРЫ

НАШИ СМИ

ВЛАСТЬ

ИНВЕСТИЦИИ В УКРАИНУ

УКРАИНА - ЕС

ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ